kvalitniretezy.cz

SNĚHOVÉ A ZÁBĚROVÉ ŘETĚZY NA TRAKTORY A LESNÍ TECHNIKU

tel.: 
+420 602 818 452
e-mail: 
bilek@seznam.cz

SNĚHOVÉ A ZÁBĚROVÉ ŘETĚZY BEZ HROTŮ

Řetězy bez hrotů jsou vyrobeny z borové oceli, jednotlivé články mají kruhový nebo čtvercový profil. Články řetězu jsou dále povrchově zušlechťovány procesem cementování. Povrchové tvrzení zajišťuje pomalejší opotřebení a zároveň jádro zůstává pružné, aby nedošlo k prasknutí řetězu. Tyto typy řetězů se nejčastěji používají jako sněhové řetězy na traktor. Jsou ale vhodné i pro zemědělské a stavební stroje.NL

8 a 10 mm

Klasický lehký sněhový řetěz s žebříkovou stopou, kde nájezdová část je z krouceného řetězu o kruhovém průměru 8 nebo 10 mm. Vzdálenost mezi jednotlivými segmenty řetězu je cca 170 mm. Nižší hmotnost a jednoduchost zajišťuje snadnou manipulaci a nasazení řetězů. Díky kroucenému řetězu a povrchovému tvrzení se snižuje opotřebení. Řetěz je oboustranně použitelný což také prodlužuje jeho životnost. Při intenzivnějším využití se doporučuje použít provedení 10 mm.


ETL

8 a 10 mm

Vylepšený sněhový řetěz s žebříkovou stopou a krouceným tvrzeným řetězem na nájezdové části. Příčný segment je na každém druhém oku bočního řetězu což zajišťuje vzdálenost mezi segmenty cca 90 mm. Kratší vzdálenost mezi segmenty poskytuje hladší jízdu, delší životnost, lepší stabilitu a trakci oproti sněhovým řetězům NL. Je také šetrnější k podkladu, a lze jej doporučit zejména k odklízení sněhu. Řetěz je oboustranně použitelný což také prodlužuje jeho životnost.


SR

10 mm

Provedení SR s žebříkovou stopou je vylepšený řetěz s čtvercovým profilem, který poskytuje agresivní přilnavost i na tvrdých površích. Příčné segmenty jsou na každém druhém oku bočního řetězu což udává jejich vzdálenost cca 90 mm. Tato vzdálenost zajišťuje obdobné výhody jako provedení ETL, životnost, stabilitu, trakci, s předností čtvercového profilu, který poskytuje maximální záběr. Řetěz je oboustranně použitelný.


UNIVERSAL

8 a 10 mm

Jedná se o univerzální řetěz s čtvercovým profilem pro různé povrchy. Díky vytvořené obdelníkové síti na běhounu pneumatiky jsou řetězy ideální do mírných i těžkých podmínek a to jak pro traktory tak stavební stroje. Tvar řetězu zajišťuje také dobrou boční stabilitu a nízké vibrace což zvyšuje komfort jízdy. Se čtvercovým profilem řetězu je spojena vynikající trakce a životnost, kterou dále prodlužuje oboustranná použitelnost řetězu. Provedení je 8 nebo 10 mm tak jak je uvedeno v ceníku.


CENÍKY KE STAŽENÍ

ceník řetězů bez hrotů v PDF
ceník řetězů bez hrotů pro Excel

DOTAZY, OBJEDNÁVKY

Text:


Váš telefon:


Váš e-mail:
logo
CHCETE OBJEDNAT?
POTŘEBUJETE PORADIT?

Ing. Ondřej Bílek +420 602 818 452 bilek@seznam.cz

KONTAKT
Ing. Ondřej Bílek
Janov 184
47 01 Nový Bor

IČO: 03147771
DIČ: CZ8009232374
doprava
na celý sortiment řetězů
zdarma


Copyright © 2015 - 2023  www.kvalitniretezy.cz