kvalitniretezy.cz

SNĚHOVÉ A ZÁBĚROVÉ ŘETĚZY NA TRAKTORY A LESNÍ TECHNIKU

tel.: 
+420 602 818 452
e-mail: 
bilek@seznam.cz

SNĚHOVÉ A ZÁBĚROVÉ ŘETĚZY S HROTY

Řetězy s označením GRIP jsou vybavené hroty pro lepší záběr a zvýšení stability stroje. Při výrobě jsou používány kvalitní legované oceli z předních světových oceláren. Následné povrchové zušlechťování zajišťuje pomalejší opotřebení a zároveň jádro zůstává pružné, aby nedošlo k prasknutí řetězu. Dlouhým vývojem těchto řetězů bylo dosaženo ideální konstrukce pro dosažení maximálního výkonu. Řetězy s hroty jsou vhodné nejen jako záběrové a sněhové řetězy na traktor, ale své uplatnění najdou i pro zemědělské a stavební stroje.GRIP X

Nízká cena a odolný řetěz pro běžné práce v lese i v zemědělství udělaly tento model nejprodávanějším řetězem s hroty. Tento model má již tisíce spokojených zákazníků. Formace řetězu ve tvaru X zajišťuje nepřetržitou trakci a minimalizuje vibrace. Hroty do V následně zesilují záběr. Řetěz je velmi flexibilní ve vztahu šířka / délka, je proto snadno montovatelný na nové i ojeté pneumatiky. Řetězy jsou vyrobené z borové oceli s povrchovým cementovým tvrzením pro dlouhou životnost. V závislosti na rozměru pneumatiky jsou řetězy dodávány o průměru 8, 10 nebo 11 mm.


GRIP E

Toto provedení je vyrobeno z krouceného řetězu s hroty na každém článku. Jde o lehčí a levnější alternativu k Grip M. Obdélníková stopa zajišťuje dobrou boční stabilitu stroje což umožňuje použití i v náročnějších podmínkách. Řetěz o kruhovém profilu je vyroben z borové oceli. Články řetězu jsou dále povrchově zušlechťovány procesem cementování. Grip E je k dispozici v provedení 8 nebo 9 mm v závislosti na rozměru pneumatiky.


GRIP M

Je silný a robustní řetěz určen do náročných podmínek. I proto je vyroben z borové oceli s následným povrchovým tvrzením. Design nájezdové části zjednodušuje instalaci, protože umožňuje vysokou flexibilitu řetězu šířka / délka. Je tedy snadno montovatelný na nové i ojeté pneumatiky. Nájezdová část zajišťuje maximální stabilitu a záběr kdy každý kroucený článek je opatřen záběrovými hroty do V. Kosočtvercový vzor minimalizuje vibrace i na tvrdším povrchu. K dispozici je v provedení 9 a 11 mm v závislosti na rozměru pneumatiky.


GRIP L

Lehký řetěz s čtvercovým profilem vhodný jak na silnice k odklízení sněhu tak do středně těžkých podmínek. Každý řetěz váží 20 – 30 kilogramů což velice usnadňuje instalaci a manipulaci. Jednotlivé články jsou z čtvercového profilu s navařenými záběrovými prvky, které prodlužují životnost a zvyšují záběr. Obdelníkový vzor nájezdové části zajišťuje dobrou stabilitu stroje a ve spojení s nízkou hmotností minimalizuje vibrace. Řetěz je vyroben z borové oceli s následným povrchovým tvrzením.


CENÍKY KE STAŽENÍ

ceník řetězů s hroty v PDF
ceník řetězů s hroty pro Excel

DOTAZY, OBJEDNÁVKY

Text:


Váš telefon:


Váš e-mail:Copyright © 2015 www.kvalitniretezy.cz
design: NatrucDesign    kód: Mazaný dyzajn